Wharfedale Pro

Společnost Wharfedale Profesional začala vyvíjet své produkty od základních zařízení, až po náročné profesionální audio systémy vysoké kvality a výkonu. Wharfedale Professional se těší celosvětovým úspěchem s celou řadou revolučních technologii v ozvučovaní.
Společnost Wharfedale byla již od roku 1932 předním výrobcem reproduktorů. Těchto sedmdesát pět let zkušeností s návrhem a výrobou audio systémů učinilo společnost Wharfedale Profesional prestižním výrobcem, tak jako žádnou jinou společnost.

V současné době Wharfedale představuje vedoucí sílu pro konkurenci na trhu s profesionální ozvučovaní technikou. Zesilovače, mixážní pulty, efektové moduly, ekvalizéry a osvětlovací technika jsou obsahem širokého portfolia, stejně jako několik řad reproduktorových soustav. Sortiment společnosti je připraven pro každou aplikaci a instalace.

Filozofie společnosti Wharfedale Professional je velmi prostá: Vše je založeno na základních principech návrhu a konstrukce - hodnota, integrita a kvalitativní výkon, my poskytneme mnohaleté zkušenosti ve vývoji a zákazník obdrží mnohaleté potěšení z užívání našich produktů.
Velká Británie je již dlouhou dobu celým světem známá jako kolébka technologického vývoje reproduktorů a reproduktorových soustav na základě inovace a vysoké kvality. Toto dobré jméno bylo vytvářeno mnoho let některými nejlepšími výrobci reproduktorů.

Společnost Wharfedale byla založena před sedmdesáti sedmi lety a vždy byla v popředí při vytváření této reputace. V roce 1932 Gilbert Briggs postavil svůj první reproduktor ve sklepě svého domu ve městě Ilkley v Yorskhirském hrabství. Toto malé obchodní městečko leží v údolí u řeky Wharfe a tato oblast je známá dodnes jako „Wharfedale“. Toto nevýhodné umístění dalo základ založení značky, která se velmi brzy proslavila po celém světě jako synonymum vysoce kvalitní reprodukce zvuku.
^
© RP AUDIO 2018   SITE BY MCH Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831