Vivid Audio

Společnost Vivid Audio je výrobce reproduktorových soustav kategorie hidh-end, založená v Jižní Africe. Všechny produkty jsou navrženy s bezkompromisním technologickým přístupem a při jejich konstrukci jsou použity výhradně vlastní vyvinuté komponenty. Vysoce estetickým provedením spolu s průzračnou zvukovou kvalitou Vivid Audio usiluje o poslechovou a vizuální dokonalost u všech svých produktů.

Reproduktorové soustavy Vivid Audio dokáži zhmotnit ve skutečnosti neviditelnou hudební scénu do reality. Zušlechtí zážitek z poslechu hudby do nového rozměru, který podněcuje posluchače k nenasytnému poslechu, bez únavy, bez potřeby odpočinku. V konstrukci reprosoustav nejsou použity žádné standardní sériové komponenty. Každá součást je vyrobena pro své jedinečné použití dle svých přísných specifikací. Většina technologii je skrytá před zraky posluchače, ale tiše prozrazují svou přítomnost ve formě nezapomenutelného poslechového zážitku.

Pro povrchovou úpravu reproduktorových soustav Vivid Audio není soupeř co do hloubky lesku a třpytu, čehož může být dosaženo jen prostřednictvím pečlivého ručního zpracování. Je možné volit z široké nabídky standardních barevných provedení zapadajících do většiny obývacích pokojů a poslechových místností, nebo lze objednat přímo u výrobce speciální individuální provedení v barvě dle Vaší volby.
^
© RP AUDIO 2018   SITE BY MCH Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831