Advance Acoustic, Audionet, Finite Elemente, Gryphon, Soulution, Stockfisch Records, Tangent, Vivid Audio, Wharfedale, Wharfedale Pro, XSymphony

Gryphon Mephisto - TIP redakce Hi-Fi Voice.com

Server Hi-Fi Voice.com publikoval pěknou recenzi jednoho z nejuznávanějších koncových zesilovačů ve světě současného High-endu.

Vivid Audio GIYA G3 - další referenční komponent magazínu Hi-Fi Voice

„Támhle stojí kontrabas, támhle piano, tam bicí souprava a vpředu zase vibrafon, vše má dobře naznačený i třetí rozměr, nemluvě o fantastické lokalizaci v pravolevém směru, výšky jsou krystalicky čisté, středy lahodně srozumitelné a basy skálopevné a až žulově konkrétní.“

Daniel Březina (Hi-Fi Voice)

soulution 530 označen jako Hi-Fi Voice REFERENCE

Dokonalé vlastnosti integrovaného zesilovače soulution 530 se vryly do paměti také dalšímu recenzentovi tohoto výjimečného přístroje. Podrobné dojmy ze setkání se dočtete v online magazínu Hi-Fi Voice.

Stereo & Video doporučuje Wharfedale Diamond 122

V souhrnném testu reprosoustav do deseti tisíc lednového vydání Sterea & Videa získaly Wharfedale Diamond 122 vynikající hodnocení s 97 %.

„Výšky jsou čisté, střední pásmo má smysl pro jemné detaily a basy soustavy podávají přímo excelentně.“

Advance Acoustic X-i60 a X-i90

Je dostupná nová řada zesilovačů Advance Acoustic X-i60 a X-i90. Samozřejmostí je audiofilské provedení, dále funkce High Bias pro provoz v třídě A nebo USB a digitální vstupy pro zpracování digitálních signálů.

Stockfisch DMM-CD/SACD

Audiofilský label Stockfisch vytvořil nový nahrávací formát využívající zvukové přednosti typické pro vinylové desky.
Díky tomuto novému sofistikovanému procesu si digitální záznam zachovává originání zvuk LP, ovšem bez nežádoucích vedlejších vlivů.

Technologie DMM-CD je představena na nové kompilaci The Stockfisch DMM-CD/SACD Vol.1.

Na Stockfisch YouTube kanálu se můžete podívat na krátké video o výrobě DMM-CD/SACD a dalších technických detailech.

Vivid Audio GIYA G3

Poslední a zatím nejmenší přírustek do rodiny GIYA. S téměř čtvtinovým objemem největšího modelu G1 je Vivid Audio G3 ideální pro ty, kteří hledají fenomenální čistotu reprodukce série GIYA v balení, které snadno zakomponují do běžnějších menších prostorů.

> VŠECHNY AKTUALITY

doplnit názvy jednotlivých značek ADVANCE ACOUSTIC Audionet Wharfedale Soulution Finite Elemente XSymphony Vivid Audio Gryphon Audio Designs Wharfedale Profesional Stockfisch Records Tangent
^
© RP AUDIO 2018   SITE BY MCH Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831